Stav siete...

Žiadne

Aktuality

- 2024-05-30 Zákaznícke Centrum zatvorené z dôvodu výpadku elektrickej energie.

- Dňa 31.12.2023 ukončia svoje vysielanie dokumentárne stanice Discovery Science a DTX. Toto rozhodnutie je výsledkom stratégie Warner Bros Discovery optimalizovať svoj obsah a portfólio lineárních kanálov v regióne.

- Na základe medializovaných informácii o odstránení nelegálnej optickej siete v obci Nesluša zo dňa 2.11.2023, ubezpečujeme našich zákazníkov, že spoločnosť AnTechNet, s.r.o. využíva infraštruktúru SSD za účelom poskytovania internetových služieb v súlade s platnou nájomnou zmluvou.

- Skôr ako oznámite poruchu reštartujte vaše zariadenia (TV prijímač, Modem, Opticky prevodník, Router).Reštart znamená odpojenie zariadenia z elektrickej zásuvky aspoň na 20 sekúnd a následné pripojenie.

Dňa 28.3.2023 v čase od 1:00 do 4:00 bude prerušená dodávka služieb z dôvodu upgradu a údržby technického zariadenia. Za spôsobené problémy sa vopred ospravedlňujeme.

RTVS ukončí vysielanie programovej služby TROJKA 30.11.2022.

RTVS ukončila sa vysielanie v SD formáte. RTVS modernizovala a tak vám prináša kvalitnejšie služby! Niečo vám nie je jasné? Obrátiť sa môžete na špeciálnu zákaznícku infolinku RTVS 18000

Rozšírili sme ponuku digitálnych televíznych kanálov o ďalší televízny kanál JOJ 24 HD (Aktuálne dostupná vo všetkých DVB-C balíkoch). Naladiť si ju môžete na frekvencii 474Mhz.

V rámci prípravy nového kanálového rastra, sme presunuli tv kanály Jojko, Cinemax 2, FashionBox a FastFunBox z frekvencie 634MHz na novú frekvenciu: 626MHz. Prelaďte si vaše tv.prijímače, prípadne set-top boxy.

Dňa 24.03.2022 v čase od 2:00 do 5:00 bude prerušená dodávka služieb z dôvodu upgradu a údržby technického zariadenia. Za spôsobené problémy sa vopred ospravedlňujeme.

Z dôvodu ochrany pred šírením koronavírusu COVID-19, doporučujeme našim zákazníkom využiť bezhotovostný spôsob platby za poskytovanie služieb.
IBAN: SK0611000000002627124049 VS: Číslo Zmluvy

Rozšírili sme ponuku digitálnych televíznych kanálov o ďalší televízny kanál Prima Plus HD. Naladiť si ju môžte na frekvencii 482Mhz .

Naša spoločnosť pomáha aj nezištne. Vzhľadom na neuspokojivú situáciu s prístupom do siete Internet na úradoch, základných a materských školách i ostatných organizáciách sme sa rozhodli, že zriadime a budeme poskytovať bezodplatne pre objekty v správe mesta či obcí vysokorýchlostné internetové pripojenie a televíznu službu vo všetkých lokalitách , kde pôsobíme. V súčasnosti sú to školy a úrady v rámci Kysuckého Nového Mesta a obce Radoľa.
Ďalšou oblasťou, kde by sme chceli podať pomocnú ruku, je zvýšenie bezpečnosti a ochrany majetku. Z toho dôvodu sme bezodplatne ponúkli mestskej polícií využiť našu telekomunikačnú infraštruktúru na rozširovanie kamerového systému.

Hybridná televízia (HbbTV) predstavuje ideálne prepojenie klasického TV vysielania a internetu. Na rozdiel od Smart TV aplikácii, divák neopúšťa aktuálne sledovaný TV program. Je podporovaná väčšinou výrobcov televízorov a umožňuje priamu interakciu medzi divákom a TV vysielaním.HbbTV ponúka množstvo interaktívnych funkcií :
• archív TV programov
• videopožičovňa
• spravodajstvo
• počasie
• hry
• internetové vysielanie
• rozšírený programový sprievodca

Ak Váš TV prijímač podporuje HbbTV, môžete si túto novú službu vyskúšať na kanáloch STV1, STV2, ČT1, ČT2, ČT24, FUN1 a Óčko.

• Sledujte 1500 hodín filmov a seriálov vo videotéke HBO GO cez internet kdekoľvek a kedykoľvek,
• Keď rozpozeráte film, pokračovať môžete inokedy a na inom mieste tam, kde ste skončili,
• Naviac sa dá pozerať až na dvoch zariadeniach súčasne.